Żółty kwarc - cytrynŻółty kwarce znany również jako cytryn to kwarc cytrynowy tworzony przez podgrzanie ametystu i żelaza w bardzo wysokich temperaturach. Ten proces grzewczy daje kwarcowi cytrynowemu jego genialny, żółty kolor. Promienne piękno kwarcu cytrynowego jest naprawdę olśniewające, szczególnie gdy światło złapie fasetę i to naprawdę wraca do życia.

Najlepszym gwintem stosowanym do kryształów jest przezroczysty nylon. Niewidoczne w krysztale i najlepsze - wszystkie kryształy siewne przesuwają się w górę iw dół, dzięki czemu mogą być ustawione w najbardziej dogodnej lokalizacji do uprawy. Jak się wychodzi z szpuli, to często jest tak kręcone, że trudno pracować. Aby go wyprostować, po prostu daj jej długość mocno pociągniętym. Nici rozciągną się nieco i tak się wyprostuje. Wiążąc węzły, pracując nad ciemną szmatką, zobaczysz prawie niewidoczny gwint.

Badaliśmy zastosowanie polimerów i monomerów jako modyfikatorów zwyczajów i kryształy kwarcowe wszystkich typów zostały wykorzystane do biżuterii, dekoracji, rzeźb i uzdrawiania od czasów starożytnych.

Kwarc jest bardzo twardy i może być cięty i rzeźbiony w projekty, które utrzymują się w czasie.

W celtyckich plemionach użyto kwarcowych narzędzi i dodawano je jako kryształy do ​​miecza i sztyletu. Odnoszą się do niej jako Kamień Słoneczny.

Kwarc był używany w Europie i Afryce Północnej w podobny sposób, z tymże na Dalekim Wschodzie użyto jadeitu. Rzymianie uważali, że jest to postać trwałego lodu, ponieważ była ciężka, chłodna w dotyku i nie topiła się.

Komentarze